İsraili Kınıyorum Gözlerim Kapalı

İsrail’i kınıyorum, gözlerim kapalı. İnmişim meydanlara, kaldırmışım elimi havaya, “Kahrolsun İsrail” diye bağırıyorum avazım çıktığı kadar. İçim yanıyor, içim yanıyor. İçimin yanması bağırmayla sönmüyor. Küfretmeye başlıyorum. Bütün İsraillilerin yedi sülalesine sövüyorum, bir nebze de olsa rahatlamak için. Rahatlıyorum. Havalar çok sıcak, X MARKA meşrubatın kapağını açıp kafaya dikiyorum. Ferahlıyorum.

İsrail’i kınıyorum, gözlerim kapalı. Almışım elime mavi beyaz bayraklardan bir tane. Üzerine çıkıp zıp zıp zıplıyorum. Kir pas içinde kalıyor bayrak. Yetinemiyorum. Üzerine benzini döktüğüm gibi çakmağı çakıyorum. Ülkemin dört bir yanında benim gibi düşünenler aynını yapıyorlar. Cayır cayır yanıyor İsrail bayrakları. Bayrağın ateşinde X MARKA sigaralarını yakıyor benim gibi düşünenler. Sakinleşiyoruz.

İsrail’i kınıyorum, gözlerim kapalı. Yaptıklarım az geliyor zulümlerinin karşısında. Suriye üzerinden İsrail sınırına gideyim de gözlerinin önünde kınayayım kendilerini diye düşünüyorum. X MARKA telefonumla arıyorum eşi dostu. Hadi toplanın gidip kınayalım zalimleri diyorum. Atlıyorum X marka arabama. Yola düşüyorum.

İsrail’i kınıyorum, gözlerim kapalı. Elimden gelenler en iyiden en kötüye kadar sıralandığında zulme engel olacak hiçbir faaliyette bulunamadığımı görüyorum. Katile engel olamıyorum. Masumların canına kıyılıyor bir şey yapamıyorum. Silahlar üretilip teröristlerin ellerine verilerek gencecik Mehmetçiklere kurşun sıkılıyor. Sadece izliyorum. Kurşunu sıkanı biliyorum, sıktıranı biliyorum, finansörünü biliyorum. Ama ben oturmuşum televizyonumun, internetimin başına (Hepsi de X MARKA), sadece kınıyorum.

Evimde envai çeşit Yahudi malı var. Temizlik malzemelerinden otomobile kadar, evimdeki beyaz eşyadan odamda yanan ampule kadar, çikolatadan sigaraya, parfümden şampuana kadar onlarca, yüzlerce ürüne para veriyorum. Uçağımı, tankımı modernize etsin diye İsrail’e yolluyor milyarlarca dolar veriyorum. Evimde kullandığım teknolojiden tarlamda kullandığım tohuma kadar İsrail’den alıyorum. Türkiye’de kişi başı ayda 20 lira toplansa Gazze dahil dünyanın her yerindeki yoksullara yardım eli uzatırız. Kişi başı ayda yüzlerce lirayı Yahudi şirketlerine gönderiyoruz ki onlar da İsrail devletine destek olarak zulmün sürekliliğini sağlasınlar, Orta Doğudaki kahrolası dengesizliği sürdürmek için teröristleri beslesinler. Mehmetçiğime sıkılacak kurşunları finanse etsinler.

İsrail’i hem kınıyorum, hem finanse ediyorum. Hem bayrağını yakıyorum, hem sürekliliğinin garantörü benim. Hem sevmiyorum, hem yaşatıyorum. Hem engel olamadığım için üzülüyorum, hem yaptıklarına en büyük desteği ben veriyorum. İsrail’i kınıyorum, gözlerim hakikaten sımsıkı kapalı.

Yorum Bırakabilirsiniz

yorumunuz

Paylaş
Paylaş
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
%d blogcu bunu beğendi: